Jestem prezenterem muzycznym i DJ-em, który z muzyką związany jest już od ponad 20 lat. DJ-Arti to gwarancja doskonałej zabawy oraz profesjonalnego przygotowania merytorycznego i technicznego.

Każda impreza prowadzona przeze mnie kończy się spektakularnym sukcesem. Moją siłą jest szeroki repertuar dobrany zgodnie z charakterem zabawy, którą prowadzę. Polegam na sprawdzonych, popularnych przebojach, dzięki czemu każdy uczestnik imprezy może być pewien, że będzie wirować na parkiecie słuchając swoich ulubionych piosenek.

Sprawdź ofertę

DJ na wesele

Jeśli chcecie zachwycić swoich gości i wprawić ich w doskonały nastrój, jednocześnie samemu bawiąc się wyśmienicie, potrzebny jest Wam doskonały DJ na wesele. Moją specjalnością jest dobieranie repertuaru zgodnie z życzeniem Pary Młodej, jak również dostosowanie go do reakcji zaproszonych gości. Jeśli szukacie Państwo DJ-a na wesele we Wrocławiu lub okolicach z województwa dolnośląskiego - zapraszam do współpracy

Czytaj więcej

DJ na sylwestra

Noworoczne odliczanie to kulminacyjny moment zabawy ostatniego dnia w roku. Odpowiednia muzyka pozwoli przeżyć tę chwilę w sposób niesamowity. Najważniejsza jest jednak doskonała zabawa i przygotowania do hucznego powitania roku. Wybierając mnie, będą Państwo w stu procentach zadowoleni z przebiegu imprezy.

Czytaj więcej

DJ na eventy

Zapewniam obsługę zarówno na dużych jak i małych imprezach. Wysoka jakość oferowanych przeze mnie usług to zasługa doświadczenia i profesjonalnego zaplecza technicznego. Oferuję obsługę imprez podczas: imprez plenerowych, festynów, targów, imprez sportowych, bali gimnazjalnych, studniówek i innych. Jeśli więc planują Państwo organizację dużej imprezy plenerowej, czy też skromniejszego wydarzenia i poszukujecie osoby, która zapewni odpowiednia oprawę muzyczną, zapraszam do kontaktu!

 Czytaj więcej

Najnowsze video

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 56

Wczoraj 42

Tydzień 193

Miesiąc 1079

W sumie 135109

Dołącz do nas na facebooku

Go to top